Vyzkoušejte si ONEbit hosting na 60 dnů ZDARMA

Prezenční listina
Monika Malenová + Lemmy
Líba Novotná + Bak
Šárka Juhošová + Bella
Dana Veselá + Ketty
Kateřina Ševčíková + Niky
Dita Klarnerová + Matylda
Eva Martínková + Cindy
Lucka Samcová + Gina
Peggi Finn + Endží
Šárka Peksová + Tai-či a Aška
Martin Kadleček + Spyke
Honza Pakosta + Akim
Hynek Stříbrný + Basco
Áda Dostál + Nelly
Jirka Halaj + Max
David Mach + Rea

V Citicích na fotbalovém hřišti probíhala oslava dětského dne. Ukázku měly dětské taneční soubory, děti soutěžili v různých soutěžích. My a naši psi jsme se měli předvést ve čtyřech vstupech po půl hodince. V prvním vstupu jsme předvedli poslušnost a vyštěkání, v druhé dovednost a vyštěkání, ve třetí tanec se psy, vyštěkání a dovednost a čtvrtá půlhodinka byla věnována mazlení dětí se psy.

Poslušnost – nastoupili všichni psi a Dita jim odvelela poslušnost ve stylu akvabel.

Dovednost – ze cvičáku jsme si přivezli převozitelné překážky ( sudy, houpačku, skok vysoký, rouru a vodorovný žebřík ) a všichni naši pejsci je postupně překonali. Podle situace s dopomocí, nebo bez ní.

Vyštěkání – do papírových kartónů jsme umísťovali jednotlivé děti a do dvou k sobě sražených hokejových branek jsme dávali 10 až 15 dětí ( tzv. hromadné zájezdy ). Naši psi je měli za úkol najít a vyštěkat. Hromadné zájezdy byly maličko problémové ( ti špunti ječeli jak Viktorky, když se na ně řítil pes ). Škvrňata se bavila a my také.

Tanec se psy – předvedla Šárka s Belinkou. Všichni ostatní včetně dětí jsme jim k tomu zpívali „ Skákal pes přes oves“. Protože je to krátká píseň, tak jsme jí zapěli hned dvakrát.

Mazlení – asi to bude nejoblíbenější disciplína našich psů. Děti nafasovaly od pořadatelů plastový kbelík plný piškotek a jiných ňamek a mazlili a krmili až do úplného vymazlení a vykrmení. Velící důstojník – byla Dita. Odvelela poslušnost, dovednost a snažila se vnést jakýsi řád i do vyštěkání.

Komentátor – jsem byla já a musím říci, že to trvá, než si člověk zvykne na mikrofon.

Závěr – děti jsou zlatí diváci, tleskají všemu, osmdesát procent chyb nepostřehnou a zbytek prominou.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím