Vyzkoušejte si ONEbit hosting na 60 dnů ZDARMA

1. 4. 2006 - Praha

Přítomni
dobrovolní hasiči
hasiči - lezci
Radek Šlemar a část středočeské ZBK
Šárka Peksová + Aška
Heda Boháčová + Dagon
Šárka Juhošová + Bella
Hynek + Basco

cesta - byla báječná, Hynek nás svezl svým novým autem, velkým a červeným.

sraz - u KFC Černý most. Mraky hasičů, 4 psi a psovodi z Varů, 4 psi a psovodi ze středočeské ZBK a 2 psi a psovodi od policie. Sešli jsme se všichni.

trénink - na plácku s betonovým schodem jsme natrénovali slaňování sebe i psů.

zahájení - hlavní hasič nám vysvětlil situaci - hledáme pět lidí na smeťáku u Prahy. Hasiči našli ďurku do země a všechny, nás i sebe, spustili dolů (asi 8 metrů).

jeskyně - krásná, přírodně vymletá vodou, pískovcová. Dvě patra, dohromady asi 9 000 metrů čtverečních ( 150 x 150 m ). Jmenuje se Bílý kůň.

mínus první patro - hodinu a půl jsme běhali ( lidi nešťastně, psi šťastně), po prvním patře. Nikoho jsme nenašli, bo tam nikdo nebyl. Pak hasiči objevili vchod do dalšího patra.

mínus druhé patro - za dvě a půl hodiny jsme společnými silami psů, psovodů a hasičů našli,vyprostili a ošetřili dvě malé děti ( 5 a 6 let, dvě hodiny seděli sami a ve tmě, jen s vysílačkou. Za tu dobu akorát zapomněly, že mají předstírat zlomeninu nohy a ruky.) a čtyři dospělé osoby. Než je všechny vytáhli, tak jsme si ještě zaštěkali na přímo.

cvok mezi hasiči - tři a půl hodiny ležel zapresovaný v šachtě se sklonem 45 stupňů, hlavou dolů a ve tmě. Když ho vyprostili, tak se chechtal - no jak píšu, prostě cvok

vyhodnocení - proběhlo v KFC. Všichni jsme si dali nějakou ňamku.

domů - jsme dojeli unavení, ale nadšení.

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Další informace Ok Nesouhlasím